aptech
31 شهریور 1401 - 14:13

پیکر شهید بیرجندی پس از ۳۹ سال شناسایی شد

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی از شناسایی پیکر شهید حسین یوسفی هریوند از شهدای دفاع مقدس بعد از ۳۹ سال خبر داد.

- اخبار استانها -به گزارش خبرگزاری تسنیم از  بیرجند، به نقل از روابط عمومی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی، حجت الاسلام محمدتقی عزیزی با اعلام این خبر اظهار داشت: پیکر شهید حسین یوسفی هریوند پس از 39 سال بعد از شهادت در عملیات خیبر در سال 62 ، از طریق آزمایش DNA شناسایی شد و امروز به زادگاهش بازگشت.

خبرگزاری تسنیمبیرجندبیرجندمدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی گفت: مراسم دیدار مادر با فرزند شهیدش در حسینیه غدیر بیرجند با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی برگزار شد و مادر بعد از سال‌ها فرزندش را به آغوش کشید.

یک بسیجی در قزوین به دست اغتشاشگران شهید شد

یک بسیجی در قزوین به دست اغتشاشگران شهید شدپیکر 3 شهید دفاع مقدس به شیراز بازگشت

پیکر 3 شهید دفاع مقدس به شیراز بازگشتآیین تجلیل از رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس کرمان در جوار مرقد شهید سلیمانی+ تصاویر

آیین تجلیل از رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس کرمان در جوار مرقد شهید سلیمانی+ تصاویروی افزود: روز گذشته طی مراسمی خبر شناسایی شهید به مادر بزرگوارش اطلاع رسانی شد البته به دلیل اینکه این شهید اهل کرامت بوده چند شب قبل به مادر خود در عالم خواب خبر بازگشت خود را اطلاع داده بود.

عزیزی بیان کرد: زمان و مکان تشییع متعاقبا به اطلاع مردم خواهد رسید.

انتهای پیام/252/ن

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 751739